حفاظ استیل چیست؟


حفاظ استیل

برای ایجاد امنیت در واحد های مسکونی و تجاری که طبقات اولیه ساختمان ها قرار دارند استفاده از حفاظ امری ضروری است. حال آنکه اگر این حفاظ ها دارای ظاهری زیبا بوده و همچنین شکلی مدرن را به نمای واحد مسکونی یا اداری ما بدهد ،مسلما بسیار جذاب خواهد بود .حفاظ استیل علاوه بر محافظت از بالکن و پنجره از هر نوع احتمال سقوط جلوگیری می کند. همچنین استیل مرغوب به کار رفته در این حفاظ از هر نوع زنگ خوردگی جلوگیری می کند. حفاظ استیل نسل جدید سیستم های ایمنی ساختمان می باشد که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی نیز برخوردار است.

حفاظ استیل

شرکت رامادر با بهره‌گیری از کارگاهها ی مجهز و دستگاههای پیشرفته این نوع حفاظ را با بالاترین کیفیت تولید می کن. کارشناسان نصب ما قادرند پروژه حفاظ استیل را در کمتر از یک روز اجرا نمایند. البته متراژ و نحوه اجرا در زمان نصب و اجرا بسیار مهم است. این نوع حفاظ ها ضمن زیبا ساختن نمای بالکن و پنجره ها و فضای داخلی ساختمان دارای ایمنی زیادی می باشد و از همین رو است که امروزه در بسیاری از ساختمان ها اعم از تجاری، اداری، مسکونی از این نوع حفاظ استفاده می کنند.

کارایی حفاظ استیل بی شک جهت افزایش ایمنی وحراست از فضای موجود است. بی شک برای انجام چنین وظیفه ای می بایست از آلیاژ مناسبی استفاده کرد. استیل با خاصیت ضد اسیدی بودن و ضد زنگ بودن عمر و ایمنی بالایی دارد وبا کیفیت مطمئنی از مکان مورد نظر حفاظت می کند. نصب حفاظ استیل روشهای متعددی دارد که هر کدام دارای مزایا و معایبی می باشد. که در این بین نکته حائز اهمیت اتصال لوله و میلگرد آهنی داخل لوله به پروفیل میباشد. استفاده از جوش و پیچ بیشترین کاربرد را در بین روشهای موجود دارد. ما همواره در شرکت رامادر کوشیده ایم تا بهترین محصولات و خدمات را به شما هموطنان عزیز ارائه نماییم. ازاینرو در زمینه حفاظ های استیل نیز مانند سایر محصولات خود بهترین کیفیت را برای شما مشتریان گرامی فراهم آورده است.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page